8 Mart 2014

Yves Rocher Göz Makyaj Temizleyicisi

Suya dayanıklı göz makyajlarını ya da inatçı rimelleri çıkarmak en kolay yarısı yağlı, yarısı solüsyon olan göz makyajı temizleyicilerle oluyor. Bunlardan biri de Yves Rocher in çift fazlı göz makyaj temizleyicisi... Benim bu 3. ya da 4. şişem oluyor. Bu sefer geçenlerde Yves Rocher in kampanyasından hediye olarak almıştım. 


İşte bu şekilde hoş bir ambalajı var. Ağız kısmı da bir plastikle daraltılmış. Bu sebepten pamuğa dökmesi kolay oluyor ürün israf olmuyor. 

Ürün tanıtımı ise şöyle:
"En yoğun göz makyajını bile iz bırakmadan temizler.Suya dayanıklı makyajı kolayca temizlemek üzere formüle edilmiştir. 

Organik Peygamber Çiçeği suyu içeren formülü ile göz makyajınızı temizlerken hassas göz çevrenizi yatıştırır ve rahatlatır 
Kullanmadan önce çalkalayınız. Pamuk yardımıyla uygulanır. Durulama gerektirmez.
...Ve dahası: Çift dokulu formülü ekspres temizlik sağlar."

Yarısı yağ yarısı solüsyon olduğu için karıştırıp kullanmak gerekiyor. Karıştırınca da şu şekilde görülüyorGöz makyajını çok az bir miktarla hemen temizliyor o yüzden 125 ml lik ürün uzunca bir süre gidiyor. Ayrıca çok yağlı bir his bırakmıyor diğer ürünler gibi. Göz çevresine herhangi bir yağlanma yağ butonu vs yapmıyor... Göz içine kaçıp yakan ürünlerin aksine, bu ürün kesinlikle gözlerde yakma, rahatsızlık yaratma gibi durumlara sebep olmuyor.
Benim soranlara ilk tavsiye ettiğim çift fazlı göz makyaj temizleyicisinin indirimsiz fiyatı 24.90 ancak genelde indirimde oluyor ve 17.40 a satılıyor. Şuradan ya da Yves Rocher şubelerinden alabilirsiniz.
 SevgilerHiç yorum yok:

Yorum Gönder

Her türlü soru, eleştiri, isteğinizi, görüşünüzü lütfen hakaret içermeyen cümlelerle yazın. Seve seve hepsine cevap veriyorum...