17 Ekim 2012

Flormar Pretty P 10 / Oje

Oje süsleme olaylarına ilk başladığım zamanlarda hep aklımda olan ince çizgiler oluşturmayı nail art ojeleriyle denemeye çalışmıştım ama maalesef yeteneğim buna izin vermedi:) Sonra manyetik ojelerle bir nebze olsun çizgi takıntımı geçirmeye çalıştım ama onlar da istediğim net çizgileri bana vermedi. Bir kaç gün önce bu bantları gittigidiyor da görünce hemen sipariş verdim. Artık 18 tane bantım var ve uzun süre gidecek gibi görünüyor. İşte ilk denemem...Basit bir şeyle başlayayım istedim.Yarısı parlak yarısı mat bir görünüm yaptım ortasından da altın rengi şeritlerden geçtim. Şeritlerin üzerinden cilalayla geçince renkleri bozuluyor biraz, sürmeyince de kenarlarından açılmaya başlıyor o sorunu nasıl çözeceğim bilmiyorum ama ben sevdim. Diplerine diğer tırnak bloglarındaki kadar net kıvrımlar yapamasam da fena olmadı. Sanırım kenarlarını temizlemeyi öğrenmem gerekecek.
Bu arada yeni aldığım Flormar Pretty ojelerinden bir kırmızı kullandım. Yoğun bir yapısı var ve iki kat fazla fazla yeterli oluyor. Ancak fırçası biraz kaba geldi bana normal flormar ojelerinin fırçası kadar yumuşak değil.
Bunlar da kullandığım ojeler.

  • Flormar Optical Whitener No: 924
  • Rimmel 5 in 1 Base and Top Coat
  • Flormar Pretty No:P10
  • Pastel Matte Top Coat
  • Altın Sarısı Tırnak Süsleme Bandı (Nail Art Tape Stripping)
Umarım sevmişsinizdir ilk oje postumu:)
Keyifli Alışverişler

4 yorum:

Her türlü soru, eleştiri, isteğinizi, görüşünüzü lütfen hakaret içermeyen cümlelerle yazın. Seve seve hepsine cevap veriyorum...