17 Ocak 2013

Watsons Superdrug Mud Therapy Derinlemesine Temizleyen Kil Maskesi


Kil maskelerini hep sevmişimdir. Karma cildimdeki parlamaları hafifletir, temizlik duygusu verir ve cildi yumuşatır GENELDE! Ama Watsons markalı bu kil maskesi vaatlerini yerine getirmekte aciz kalıyor. Neymiş  ürünün söyledikleri bakalım:
Maskeyi yüzünüze sürüp bekletiyorsunuz ve bu esnada kuruyor cildinizde. Normalde de bir gerilme hissi oluyor ama bunda rahatsız edici bir kaşınma hissi ve çok gerilen bir cilt oluyor maske yüzünüzdeyken. Hemen yıkıyorum tabi bu his gelmeden ancak yıkaması da oldukça zor. Ilık suyla yıkamama rağmen cildinizi tahriş edecek kadar yıkamanız gerekiyor. Belki banyo öncesi kullanılması daha iyi olur. 
Ancak bununla da bitmiyor.   O kil maskelerinden alıştığım yumuşaklık ve canlılık hissi olmamakla beraber cildimi aşırı şekilde kuruttu çok seyrek kullanmama rağmen. İçindeki parabenlere rağmen almıştım ancak memnun kalmadım. Belki çok yağlı ciltlerde etkili olabilir ama kesinlikle daha iyi kil maskeleri var. Fiyatı: 6 TL civarı
Sevgiler

1 yorum:

  1. Merhaba :) Blogunuzu severek takip ediyorum. Sizi de kendi bloguma beklerim - destek için siteme katılmanız beni çok mutlu eder http://nurundelidolublogu.blogspot.com.tr/ :)

    YanıtlaSil

Her türlü soru, eleştiri, isteğinizi, görüşünüzü lütfen hakaret içermeyen cümlelerle yazın. Seve seve hepsine cevap veriyorum...